22 Ocak 2018 Pazartesi

İŞKURDER'DEN MYK'YA ZİYARET


İŞKUR Çalışanları Derneği Genel Başkanı Mehmet TEKİN, Genel Sekreter Erhan ELMA, Başkan Yardımcıları Volkan HACIÖMER ve Mehmet ÖZ;  Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Yardımcısı Sayın Metin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti.

İş ve Meslek Danışmanlarının belge yenileme süreci ile ilgili çalışanların beklentilerine dikkat çeken TEKİN, Konunun bir an önce çözüme kavuşması için çözüm önerilerini ve İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleğindeki hizmet sunumunu geliştirmeye yönelik görüşlerini Sayın Metin KARAMAN’a iletti.

TEKİN, “Bugüne kadar İŞKURDER olarak Mesleki Yeterlilik Kurumu ile birçok verimli görüşme yaptık, İŞKUR Genel Müdürü Sayın Cafer UZUNKAYA ve MYK Başkanı Sayın Adem CEYLAN'ın desteği ile sürecin son aşamasına geldik. Ancak sertifika tarihi dolmak üzere olan bir çok arkadaşlarımız müjde beklemektedir. İnşallah en kısa zamanda bu konu tamamen çözüme kavuşur” dedi.

KARAMAN,  İş ve Meslek Danışmanlığı mesleğini geliştirmek için her türlü öneriyi değerlendirdiklerini  İŞKUR çalışanlarının bu beklentisi için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. 

İŞKURDER yönetimi; Sayın KARAMAN’a göstermiş olduğu misafirperverlik, yakın ilgi ve alaka ile vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etti.

0 yorum:

Yorum Gönder