4 Aralık 2017 Pazartesi

İŞKUR Çalışanları Derneği MYK Başkanı Adem CEYLAN’ı ziyaret etti.
İŞKURDER Genel Başkan Vekili Volkan Hacıömer, MYK Başkanı Sayın Adem CEYLAN ile yaptığı görüşmede; İŞKUR çalışanlarının belge yenileme ile ilgili beklentilerini Ceylan’a iletti.İŞKUR Çalışanları Derneği Genel Başkan Vekili Volkan HACIÖMER, Genel Sekreter Erhan ELMA ve beraberindekiler Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sayın Adem CEYLAN’ı makamında ziyaret etti. HACIÖMER, İŞKUR çalışanlarının belge yenileme süreci ile ilgili beklenti ve taleplerini dile getirerek, yeni atanan İş ve Meslek Danışmanlarının belge yenileme sürecinin yaklaştığını, çalışanların mağdur edilmemesi için bu konuda yapılan çalışmanın hızlandırılması konusunda destek talep etti.

HACIÖMER, “Bugüne kadar İŞKURDER ile MYK arasında yapılan görüşmeler çok verimli olmuştur, inşallah en kısa zamanda bu konu tamamen çözüme kavuşur” dedi.
Başkan CEYLAN, iletilen talep ve tavsiyeleri dikkate alacaklarını, konu ile alakalı hali hazırda çalışma yaptıklarını ifade etti. 

İŞKURDER yönetimi; Sayın CEYLAN’a göstermiş olduğu misafirperverlik, yakın ilgi ve alaka ile vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etti.

0 yorum:

Yorum Gönderme