18 Ağustos 2017 Cuma

İŞKURDER Genel Müdürümüz Cafer UZUNKAYA'yı ziyaret etti


İŞKUR Çalışanları Derneği olarak Genel Müdürümüz Sayın Cafer UZUNKAYA’yı makamında ziyaret ettik. Yaptığımız görüşmede, İŞKUR Çalışanları olarak uzun süredir çözüm bekleyen sorunlara kısa sürede çözümler üretmeye başlamasından dolayı teşekkürlerimizi sunduk. Görüşmede İŞKUR Çalışanlarının talep ve beklentilerini kendilerine arz ettik. Bu konuda yapıcı olduğunu ve personel lehine elinden gelen her türlü çalışmayı gerçekleştireceğini ifade eden Sayın UZUNKAYA; “Bu kurumda çalışmaktan mutluluk duyan, kendini kurumun parçası olarak hisseden çalışanlar olduğu sürece başarı gelecektir. Bizim üst yönetim olarak hedefimiz bunu gerçekleştirmektir. Bu konuda elimizdeki yetkileri sonuna kadar kullanacağız.” dedi.

İŞKUR Çalışanları Derneği Genel Başkanı Mehmet TEKİN; "İŞKUR  çok özel bir kurum ve bu kurumun başarısı ülkemizin başarısını doğrudan etkilemektedir. Bizler bu kurumda çalışmaktan son derece mutluyuz, ancak her yerde olduğu gibi Kurumumuzda da bir takım sorunlar bulunmaktadır. Kurumun yararına olacak her konuda katkı sunmaya hazırız. " dedi.  
Üyelerimizden bize ulaşan talepleri, derleyerek özet şeklinde Genel Müdürümüz Sayın Cafer UZUNKAYA'ya tek tek sorma şansı bulduk.

İŞKUR Genel Müdürümüz Cafer UZUNKAYA : " Bizim amacımız kişilere bağlı kalmaksızın düzgün işleyen bir sistem oluşturmaktır. Bütün sorunları ortadan  kaldıramayız, ancak bu sayede minimize edebiliriz. Şuan ki temel hedefimiz Kurumumuza özgü ilkeler ortaya koyarak kurum kültürünün gelişmesini sağlamaktır. Bu yönde Kurumda çalışmalara hız verdik, çalışanların beklenti ve ihtiyaçlarını Ülkemiz ve Kurumumuz menfaati çerçevesinde değerlendireceğiz." dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder