7 Nisan 2017 Cuma

İstihdam Uzmanları Derneğine Hayırlı Olsun Ziyareti

 
İŞKUR Çalışanları arasında  unvan farkı olmadan işbirliği ve dayanışmanın sağlanması mutlu bir çalışma ortamının yanı sıra hem çalışanların hem de kurumumuzun gelişimine önemli bir katkı sağlayacaktır. 
 
İŞKUR Çalışanları Derneği Genel Başkanı Mehmet TEKİN, Genel Sekreter Erhan ELMA ve Genel Başkan Yardımcıları Volkan HACIÖMER, M. Mahsum CALHAN ve Mehmet ÖZ İstihdam Uzmanları Derneğinin yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İŞKURDER yönetimi, İstihdam Uzmanları Derneği  genel kurulu sonrası seçilen Başkan Yücel KARAKOYUN ve Yönetim Kuruluna hayırlı olmasını dileyerek muvaffakiyetler diledi. 
İŞKURDER Genel Başkanı TEKİN ziyarette yaptığı açıklamada, İstihdam Uzmanları Derneğinin kurulduğu günden beri önemli hizmetlerini yakından takip ettiklerini belirterek, yeni yönetimin İŞKUR’un aydınlık yarınları için yapılacak çalışmalarda işbirliğinin derinleştirilmesi beklentisinde olduklarını ifade etti. TEKİN; “Dernek olarak gerek Kurumumuzu gerekse ülkemizi ilgilendiren konularda, her zaman yapıcı, yol gösterici, sorunların çözümünde katkı sunan bir yol izlendik. İŞKUR’da kurum kültürünün oluşumu ve çalışanlarımızın birlik ve dayanışmasının tesisi noktasında kurumumuzda bulunan sivil toplum örgütlerinin ortak amaçlar etrafında bir araya gelmesini önemsiyoruz. Bu ziyaretimiz bu işbirliğinin önünü açacak bir adım olması temennisiyle işbirliğimiz inşallah samimiyetle devem edecektir. " dedi.

Aynı görüşleri paylaştığını ifade eden İstihdam Uzmanları Derneği Başkanı KARAKOYUN, iki dernek arasındaki işbirliğinden memnuniyet duyacağını belirterek İŞKURDER heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 

0 yorum:

Yorum Gönder