29 Mart 2017 Çarşamba

İŞKUR Genel Müdürü İsmet KÖKSAL oldu


 
2003 yılı Ekim ayında Genel Müdür Yardımcısı olarak Kurumumuzda göreve başlayan Genel Müdür Vekilimiz Sayın Mehmet Ali Özkan görevini Sayın İsmet Köksal’a devretti. Genel Müdürlük Makam odasında düzenlenen devir-teslim töreninde konuşan Özkan, görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu belirterek “Biz bayrağı bir şekilde aldık. Bundan sonra bu bayrağı yeni Genel Müdürümüz İsmet Bey’e teslim ediyorum. Kendisi için hayırlı olsun. Kurumumuza birçok şey katacağına inanıyorum. Rabbim hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Yeni Genel Müdürümüz Sayın İsmet Köksal ise verdiği hizmetlerden dolayı Özkan’a teşekkür etti. Makamların gelip geçici olduğunu ifade eden Köksal “Genel Müdürümün koyduğu tuğlaların üzerine İnşallah bizler de birkaç tuğla koymaya çalışacağız. Onun yokluğunu insanlığıyla, kişiliğiyle aratmamak için elimizden geleni yapacağız. Dediğim gibi bu koltuk bizlerin değil. Öncelikli olarak milletimizin. Kendisine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından eski Genel Müdürümüz Özkan, yeni Genel Müdürümüz Köksal’a çiçek takdim etti. Genel Müdürümüz Köksal ise Kurumumuza verdiği hizmetlerden dolayı Özkan’a çiçek ve plaket verdi.

 

Doç. Dr. İsmet KÖKSAL Kimdir?
 
Ortopedi Uzmanı olan İsmet KÖKSAL daha önce Sağlık Bakanlığı Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 


1 yorum: