14 Şubat 2017 Salı

İŞKUR Çalışanları Kanını Verdi

 
 
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Mehmet Ali ÖZKAN'ın öncülüğünde düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası sabah saat:10:00'da başladı.  Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlük binası giriş katında Türk Kızılay yetkililerinin kurduğu geçici stant saat 16:00 ya kadar kan bağışı almaya devam edecek.

Kan bağışı kampanyasına desteği açıklayan İŞKUR Çalışanları Derneği; dernek üyeleri ile birlikte kampanya kapsamında kan bağışında bulundu.

Kan verdikten sonra açıklama yapan İŞKURDER Başkanı Mehmet Tekin; "Öncelikle kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunun altını çizmek lazım. Ortalama 6 ayda bir kan vererek hem kendi sağlığımıza katkıda bulunur hem de kan stoklarının sürekli dolu halde tutarak acil durumlarda hayat kurtarırız." dedi. Ülkemizde kan bağışlama oranının %1 ler seviyesinde olduğunun altını çizen Tekin; Başta böyle bir organizasyonu düzenlediği için Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ÖZKAN'a organize eden Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Ahmet UZUN'a ve kan bağışı yaparak katkı veren tüm İŞKUR çalışanlarına teşekkürlerini iletti.


0 yorum:

Yorum Gönder